Sazovice, Zlín - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Sazovice, Zlín

Základní údaje o obci Sazovice, Zlín

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Sazovice
Okres: Zlín
NUTS/LAU: CZ0724585726
Kraj: Zlínský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Sazovice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Sazovic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Sazovicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Sazovice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Sazovicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Sazovicemi
Vlajka Červený list s bíle lemovaným modrým středovým křížem. Vodorovná ramena kříže jsou široká jednu čtvrtinu šířky listu a svislá ramena jednu čtvrtinu délky listu. Lem kříže je široký jednu dvanáctinu délky listu. Uprostřed kříže žlutá osmicípá hvězda. Poměr
Popis vlajky Červený list s bíle lemovaným modrým středovým křížem. Vodorovná ramena kříže jsou široká jednu čtvrtinu šířky listu a svislá ramena jednu čtvrtinu délky listu. Lem kříže je široký jednu dvanáctinu délky listu. Uprostřed kříže žlutá osmicípá hvězda. Poměr
Znak V modro-stříbrně děleném štítě nahoře osmihrotá hvězda a čelně postavená radlice, obojí zlaté, dole červené orlí křídlo.
Popis znaku V modro-stříbrně děleném štítě nahoře osmihrotá hvězda a čelně postavená radlice, obojí zlaté, dole červené orlí křídlo.

Mapa