Ratíškovice, Hodonín - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Ratíškovice, Hodonín

Základní údaje o obci Ratíškovice, Hodonín

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Ratíškovice
Okres: Hodonín
NUTS/LAU: CZ0645586510
Kraj: Jihomoravský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Ratíškovice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Ratíškovic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Ratíškovicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Ratíškovice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Ratíškovicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Ratíškovicemi
Vlajka Na praporu přechází barva bílá k barvě modré, tj. stříbrná, v případě praporu bílá, nahoře. Oba pruhy jsou stejně široké.
Popis vlajky Na praporu přechází barva bílá k barvě modré, tj. stříbrná, v případě praporu bílá, nahoře. Oba pruhy jsou stejně široké.
Znak Na modrém štítě jsou 3 stříbrné žaludy na stoncích vyrůstajících z jednoho místa mezi úponky. Mezi stonky se žaludy vyrůstají rovněž úponky. Nahoře mezi žaludy jsou 2 hvězdy. Na heraldicky pravé straně je na hrot postavena pěticípá hvězda a na levé straně
Popis znaku Na modrém štítě jsou 3 stříbrné žaludy na stoncích vyrůstajících z jednoho místa mezi úponky. Mezi stonky se žaludy vyrůstají rovněž úponky. Nahoře mezi žaludy jsou 2 hvězdy. Na heraldicky pravé straně je na hrot postavena pěticípá hvězda a na levé straně

Mapa