Pohořelice, Zlín - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Pohořelice, Zlín

Základní údaje o obci Pohořelice, Zlín

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Pohořelice
Okres: Zlín
NUTS/LAU: CZ0724549461
Kraj: Zlínský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Pohořelice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Pohořelic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Pohořelicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Pohořelice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Pohořelicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Pohořelicemi
Vlajka List tvoří dva vodorovné pruhy, červený a modrý. Uprostřed bílý půlměsíc s osmicípou žlutou hvězdou mezi cípy směřujícími k vlajícímu okraji. V žerďové a vlající části každého rohu po jednom rovném tlapatém kříži. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky List tvoří dva vodorovné pruhy, červený a modrý. Uprostřed bílý půlměsíc s osmicípou žlutou hvězdou mezi cípy směřujícími k vlajícímu okraji. V žerďové a vlající části každého rohu po jednom rovném tlapatém kříži. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak V červeno-modře polceném štítě nad zlatou osmihrotou hvězdou ve stříbrném stoupajícím půlměsíci dva stříbrní dvouocasí lvi se zlatou zbrojí přivrácení ke zlatému řeckému kříži.
Popis znaku V červeno-modře polceném štítě nad zlatou osmihrotou hvězdou ve stříbrném stoupajícím půlměsíci dva stříbrní dvouocasí lvi se zlatou zbrojí přivrácení ke zlatému řeckému kříži.

Mapa