Plavsko, Jindřichův Hradec - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Plavsko, Jindřichův Hradec

Základní údaje o obci Plavsko, Jindřichův Hradec

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Plavsko
Okres: Jindřichův Hradec
NUTS/LAU: CZ0313509078
Kraj: Jihočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Plavsko
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Plavska
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Plavsku
4. mluvnický pád "koho, co?" Plavsko
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Plavsku
7. mluvnický pád "kým, čím?" Plavskem
Vlajka List dělený šikmým modrým pruhem širokým jednu třetinu délky listu na žluté žerďové a bílé vlající pole. V žerďovém poli modrá růže s červeným semeníkem, v modrém pruhu žlutá růže s červeným semeníkem, ve vlajícím poli červená růže se žlutým semeníkem. Po
Popis vlajky List dělený šikmým modrým pruhem širokým jednu třetinu délky listu na žluté žerďové a bílé vlající pole. V žerďovém poli modrá růže s červeným semeníkem, v modrém pruhu žlutá růže s červeným semeníkem, ve vlajícím poli červená růže se žlutým semeníkem. Po
Znak Dvakrát šikmo vlnitě zlato-modro-stříbrně dělený štít se třemi kosmo položenými růžemi, horní modrá s červeným semeníkem, prostřední zlatá s červeným semeníkem, dolní červená se zlatým semeníkem.
Popis znaku Dvakrát šikmo vlnitě zlato-modro-stříbrně dělený štít se třemi kosmo položenými růžemi, horní modrá s červeným semeníkem, prostřední zlatá s červeným semeníkem, dolní červená se zlatým semeníkem.

Mapa