Pelhřimov, Pelhřimov - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Pelhřimov, Pelhřimov

Základní údaje o obci Pelhřimov, Pelhřimov

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Pelhřimov
Okres: Pelhřimov
NUTS/LAU: CZ0633547492
Kraj: Kraj Vysočina
Kraj před rokem 1960: Jihočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Pelhřimov
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Pelhřimova
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Pelhřimovu
4. mluvnický pád "koho, co?" Pelhřimov
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Pelhřimově
7. mluvnický pád "kým, čím?" Pelhřimovem
Vlajka List tvoří tři vodorovné pruhy, modrý, zubatý bílý a zelený, v poměru 1 : 2 : 1. Ve střední části listu poutník s černým kloboukem a pláštěm, bílou suknicí a šedou holí v pravé ruce. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Popis vlajky List tvoří tři vodorovné pruhy, modrý, zubatý bílý a zelený, v poměru 1 : 2 : 1. Ve střední části listu poutník s černým kloboukem a pláštěm, bílou suknicí a šedou holí v pravé ruce. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Znak V modrém štítě na zeleném trávníku stojí hradba, z ní vynikají dvě věže, každá s jedním oknem, červenou valbovou střechou a dvěma zlatými makovicemi, vše stříbrné, z kvádrů a ukončené cimbuřím; do hradby je prolomena brána s polovytaženou zlatou mříží, ot
Popis znaku V modrém štítě na zeleném trávníku stojí hradba, z ní vynikají dvě věže, každá s jedním oknem, červenou valbovou střechou a dvěma zlatými makovicemi, vše stříbrné, z kvádrů a ukončené cimbuřím; do hradby je prolomena brána s polovytaženou zlatou mříží, ot

Mapa