Ovčáry, Mělník - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Ovčáry, Mělník

Základní údaje o obci Ovčáry, Mělník

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Ovčáry
Okres: Mělník
NUTS/LAU: CZ0206535141
Kraj: Středočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Středočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Ovčáry
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Ovčár
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Ovčárům
4. mluvnický pád "koho, co?" Ovčáry
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Ovčárech
7. mluvnický pád "kým, čím?" Ovčáry
Vlajka List tvoří tři vodorovné pruhy, zelený, vlnitý bílý se třemi vrcholy a dvěma prohlubněmi a zvlněný modrý, v poměru 9 : 1 : 6. V zeleném pruhu bílá ovce se žlutou zbrojí. V modrém pruhu zvon provázený dvěma odkloněnými okurkovými květy s úponky, vše žluté.
Popis vlajky List tvoří tři vodorovné pruhy, zelený, vlnitý bílý se třemi vrcholy a dvěma prohlubněmi a zvlněný modrý, v poměru 9 : 1 : 6. V zeleném pruhu bílá ovce se žlutou zbrojí. V modrém pruhu zvon provázený dvěma odkloněnými okurkovými květy s úponky, vše žluté.
Znak Zeleno-modře sníženým zúženým stříbrným vlnitým břevnem dělený štít. Nahoře stříbrná ovce se zlatou zbrojí, dole zvon provázený po obou stranách odkloněným okurkovým květem s úponkem, vše zlaté.
Popis znaku Zeleno-modře sníženým zúženým stříbrným vlnitým břevnem dělený štít. Nahoře stříbrná ovce se zlatou zbrojí, dole zvon provázený po obou stranách odkloněným okurkovým květem s úponkem, vše zlaté.

Mapa