Lštění, Benešov - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Lštění, Benešov

Základní údaje o obci Lštění, Benešov

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Lštění
Okres: Benešov
NUTS/LAU: CZ0201532193
Kraj: Středočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Středočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Lštění
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Lštění
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Lštění
4. mluvnický pád "koho, co?" Lštění
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Lštění
7. mluvnický pád "kým, čím?" Lštěním
Vlajka List tvoří dva svislé pruhy, černý a červený a žlutý vodorovný pilovitý pruh u dolního okraje listu široký třetinu šířky listu. Žlutý pruh má jedenáct zubů s vrcholy dosahujícími do poloviny šířky listu. V červeném pruhu bílá zavinutá střela hrotem k žerď
Popis vlajky List tvoří dva svislé pruhy, černý a červený a žlutý vodorovný pilovitý pruh u dolního okraje listu široký třetinu šířky listu. Žlutý pruh má jedenáct zubů s vrcholy dosahujícími do poloviny šířky listu. V červeném pruhu bílá zavinutá střela hrotem k žerď
Znak Ve stříbrno - červeně polceném štítě vpravo vyniká půl černé plamenné orlice s celou hlavou a s červenou zbrojí, vlevo stříbrná zavinutá střela. V patě zlatá palisádová hradba z jedenácti kůlů.
Popis znaku Ve stříbrno - červeně polceném štítě vpravo vyniká půl černé plamenné orlice s celou hlavou a s červenou zbrojí, vlevo stříbrná zavinutá střela. V patě zlatá palisádová hradba z jedenácti kůlů.

Mapa