Litohoř, Třebíč - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Litohoř, Třebíč

Základní údaje o obci Litohoř, Třebíč

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Litohoř
Okres: Třebíč
NUTS/LAU: CZ0634550507
Kraj: Kraj Vysočina
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Litohoř
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Litohoře
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Litohoři
4. mluvnický pád "koho, co?" Litohoř
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Litohoři
7. mluvnický pád "kým, čím?" Litohoří
Vlajka List tvoří pět vodorovných pruhů, střídavě bílých a červených, v poměru 1:1:2:1:1. Přes pruhy modrý kosočtverec s vrcholy na okrajích listu, uprostřed s červenou žlutě lemovanou knížecí čepicí provázenou nahoře žlutou lilií a dole pěti žlutými šesticípými
Popis vlajky List tvoří pět vodorovných pruhů, střídavě bílých a červených, v poměru 1:1:2:1:1. Přes pruhy modrý kosočtverec s vrcholy na okrajích listu, uprostřed s červenou žlutě lemovanou knížecí čepicí provázenou nahoře žlutou lilií a dole pěti žlutými šesticípými
Znak Ve stříbrném štítě modrá čelně postavená radlice, podložená nahoře doleva položeným červeným mečem. V radlici červená, zlatě lemovaná knížecí čepice provázená nahoře lilií, po stranách a dole pěti hvězdami, vše zlaté.
Popis znaku Ve stříbrném štítě modrá čelně postavená radlice, podložená nahoře doleva položeným červeným mečem. V radlici červená, zlatě lemovaná knížecí čepice provázená nahoře lilií, po stranách a dole pěti hvězdami, vše zlaté.

Mapa