Libina, Šumperk - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Libina, Šumperk

Základní údaje o obci Libina, Šumperk

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Libina
Okres: Šumperk
NUTS/LAU: CZ0715539961
Kraj: Olomoucký kraj
Kraj před rokem 1960: Severomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Libina
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Libiny
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Libině
4. mluvnický pád "koho, co?" Libinu
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Libině
7. mluvnický pád "kým, čím?" Libinou
Vlajka List tvoří pět vodorovných pruhů, žlutý, modrý, červený, žlutý a červený, v poměru 1:5:1:1:1. Do modrého pruhu vyrůstá žlutý lev s červenou zbrojí, držící bílý praporec s ocasem s červeným středovým křížem na žluté žerdi. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky List tvoří pět vodorovných pruhů, žlutý, modrý, červený, žlutý a červený, v poměru 1:5:1:1:1. Do modrého pruhu vyrůstá žlutý lev s červenou zbrojí, držící bílý praporec s ocasem s červeným středovým křížem na žluté žerdi. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak Dělený štít v horním modrém poli vyrůstá zlatý lev s červenou zbrojí, držící stříbrný praporec s ocasem s červeným heroldským křížem na zlaté žerdi, dolní pole zlato-červeně šachované.
Popis znaku Dělený štít v horním modrém poli vyrůstá zlatý lev s červenou zbrojí, držící stříbrný praporec s ocasem s červeným heroldským křížem na zlaté žerdi, dolní pole zlato-červeně šachované.

Mapa