Lenešice, Louny - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Lenešice, Louny

Základní údaje o obci Lenešice, Louny

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Lenešice
Okres: Louny
NUTS/LAU: CZ0424566322
Kraj: Ústecký kraj
Kraj před rokem 1960: Severočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Lenešice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Lenešic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Lenešicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Lenešice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Lenešicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Lenešicemi
Vlajka List tvoří dva vodorovné pruhy, modrý a zelený, v poměru 11 : 3. Uprostřed listu žlutý obilný snop, z něhož vynikají bílé hrábě, přeložený kosmo kosou a šikmo cepem, obojí bílé. Z obou stran snopu vyniká po jednom zeleném chmelovém listu se třemi šišticem
Popis vlajky List tvoří dva vodorovné pruhy, modrý a zelený, v poměru 11 : 3. Uprostřed listu žlutý obilný snop, z něhož vynikají bílé hrábě, přeložený kosmo kosou a šikmo cepem, obojí bílé. Z obou stran snopu vyniká po jednom zeleném chmelovém listu se třemi šišticem
Znak V modrém štítě na zeleném trávníku postavený zlatý obilný snop, podložený vztyčenými stříbrnými hráběmi a přeložený zkříženými stříbrnými kosou a cepem po stranách, z obou stran snopů vyniká po jednom zeleném chmelovém listu se třemi šišticemi.
Popis znaku V modrém štítě na zeleném trávníku postavený zlatý obilný snop, podložený vztyčenými stříbrnými hráběmi a přeložený zkříženými stříbrnými kosou a cepem po stranách, z obou stran snopů vyniká po jednom zeleném chmelovém listu se třemi šišticemi.

Mapa