Kout na Šumavě, Domažlice - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Kout na Šumavě, Domažlice

Základní údaje o obci Kout na Šumavě, Domažlice

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Kout na Šumavě
Okres: Domažlice
NUTS/LAU: CZ0321553824
Kraj: Plzeňský kraj
Kraj před rokem 1960: Západočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Kout na Šumavě
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Koutu na Šumavě
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Koutu na Šumavě
4. mluvnický pád "koho, co?" Kout na Šumavě
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Koutu na Šumavě
7. mluvnický pád "kým, čím?" Koutem na Šumavě
Vlajka List tvoří tři svislé pruhy, červený, modrý a červený, v poměru 1 : 2 : 13. V modrém pruhu tři žluté vlčí udice pod sebou, ve vlajícím pruhu ohlížející se bílá saň kráčející k vlajícímu okraji listu, s krkem zezadu a shora kosmo probodnutým žlutým kopím.
Popis vlajky List tvoří tři svislé pruhy, červený, modrý a červený, v poměru 1 : 2 : 13. V modrém pruhu tři žluté vlčí udice pod sebou, ve vlajícím pruhu ohlížející se bílá saň kráčející k vlajícímu okraji listu, s krkem zezadu a shora kosmo probodnutým žlutým kopím.
Znak V červeném štítě pod modrou hlavou se třemi zlatými vlčími udicemi vedle sebe doleva kráčející ohlížející se stříbrná saň s krkem zezadu a shora kosmo probodnutým zlatým kopím.
Popis znaku V červeném štítě pod modrou hlavou se třemi zlatými vlčími udicemi vedle sebe doleva kráčející ohlížející se stříbrná saň s krkem zezadu a shora kosmo probodnutým zlatým kopím.

Mapa