Kounice, Nymburk - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Kounice, Nymburk

Základní údaje o obci Kounice, Nymburk

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Kounice
Okres: Nymburk
NUTS/LAU: CZ0208537357
Kraj: Středočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Středočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Kounice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Kounic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Kounicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Kounice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Kounicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Kounicemi
Vlajka List tvoří dva svislé pruhy, modrý a červený. V modrém pruhu půl bílé orlice s červeným jazykem, žlutou zbrojí a jetelovitě zakončeným perizoniem, přiléhající k červenému pruhu. Ve střední části listu v červeném pruhu vyrůstají z dolního okraje tři žluté
Popis vlajky List tvoří dva svislé pruhy, modrý a červený. V modrém pruhu půl bílé orlice s červeným jazykem, žlutou zbrojí a jetelovitě zakončeným perizoniem, přiléhající k červenému pruhu. Ve střední části listu v červeném pruhu vyrůstají z dolního okraje tři žluté
Znak V modro - červeně polceném štítě vpravo vyniká půl stříbrné orlice s červeným jazykem, zlatou zbrojí a jetelovitě zakončeným perizoniem, vlevo tři vyrůstající zlaté odkloněné klasy ječmene a jeden list.
Popis znaku V modro - červeně polceném štítě vpravo vyniká půl stříbrné orlice s červeným jazykem, zlatou zbrojí a jetelovitě zakončeným perizoniem, vlevo tři vyrůstající zlaté odkloněné klasy ječmene a jeden list.

Mapa