Kamenný Újezd, České Budějovice - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Kamenný Újezd, České Budějovice

Základní údaje o obci Kamenný Újezd, České Budějovice

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Kamenný Újezd
Okres: České Budějovice
NUTS/LAU: CZ0311544663
Kraj: Jihočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Kamenný Újezd
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Kamenného Újezdu
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Kamennému Újezdu
4. mluvnický pád "koho, co?" Kamenný Újezd
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Kamenném Újezdu
7. mluvnický pád "kým, čím?" Kamenným Újezdem
Vlajka List tvoří osm vodorovných pruhů, modrý a střídavě žluté a černé v poměru 7:1:1:1:1:1:1:1. V modrém pruhu žlutý šíp s bílým opeřením hrotem k žerdi. Přes žluté a černé pruhy ve střední části bílé čtvercové pole široké jednu třetinu délky listu, v něm červ
Popis vlajky List tvoří osm vodorovných pruhů, modrý a střídavě žluté a černé v poměru 7:1:1:1:1:1:1:1. V modrém pruhu žlutý šíp s bílým opeřením hrotem k žerdi. Přes žluté a černé pruhy ve střední části bílé čtvercové pole široké jednu třetinu délky listu, v něm červ
Znak Polcený štít, v pravém modrém poli vztyčený zlatý šíp se stříbrným opeřením, levá polovina stříbrno-zlatě zvýšeně dělena. Nahoře červená růže se zlatým semeníkem, dole tři šikmá černá břevna.
Popis znaku Polcený štít, v pravém modrém poli vztyčený zlatý šíp se stříbrným opeřením, levá polovina stříbrno-zlatě zvýšeně dělena. Nahoře červená růže se zlatým semeníkem, dole tři šikmá černá břevna.

Mapa