Jivno, České Budějovice - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Jivno, České Budějovice

Základní údaje o obci Jivno, České Budějovice

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Jivno
Okres: České Budějovice
NUTS/LAU: CZ0311535761
Kraj: Jihočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Jivno
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Jivna
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Jivnu
4. mluvnický pád "koho, co?" Jivno
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Jivnu
7. mluvnický pád "kým, čím?" Jivnem
Vlajka List tvoří tři vodorovné pruhy, zelený, oboustranně vlnkovitý bílý a zelený, v poměru 2 : 1 : 7. V horním pruhu pět (3, 2) volných rohy se dotýkajících žlutých cihel. Z dolního okraje listu vyniká žlutá berla závitem k žerďovému okraji listu mezi dvěma do
Popis vlajky List tvoří tři vodorovné pruhy, zelený, oboustranně vlnkovitý bílý a zelený, v poměru 2 : 1 : 7. V horním pruhu pět (3, 2) volných rohy se dotýkajících žlutých cihel. Z dolního okraje listu vyniká žlutá berla závitem k žerďovému okraji listu mezi dvěma do
Znak V zeleném štítě děleném zvýšeným stříbrným vlnkovitým břevnem nahoře pět (3, 2) zlatých volných rohy se dotýkajících se cihel, dole vyniká zlatá berla mezi dvěma dole zkříženými prohnutými stříbrnými jívovými větvemi.
Popis znaku V zeleném štítě děleném zvýšeným stříbrným vlnkovitým břevnem nahoře pět (3, 2) zlatých volných rohy se dotýkajících se cihel, dole vyniká zlatá berla mezi dvěma dole zkříženými prohnutými stříbrnými jívovými větvemi.

Mapa