Jince, Příbram - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Jince, Příbram

Základní údaje o obci Jince, Příbram

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Jince
Okres: Příbram
NUTS/LAU: CZ020B540404
Kraj: Středočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Středočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Jince
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Jinců
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Jincům
4. mluvnický pád "koho, co?" Jince
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Jincích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Jinci
Vlajka List tvoří tři vodorovné pruhy, modrý, černý a červený v poměru 3 : 1 : 3. Uprostřed listu bílý trilobit. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Popis vlajky List tvoří tři vodorovné pruhy, modrý, černý a červený v poměru 3 : 1 : 3. Uprostřed listu bílý trilobit. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Znak Polcený štít. Do pravého modrého pole vynikají šikmá skála, dole zalesněná, přirozené barvy a vyrůstající volná kvádrovaná stříbrná hradba se čtyřmi stínkami. Levé pole červeno - černě dělené, nahoře zkřížené cvočkářské hřeby, dole trilobit, obojí stříbrn
Popis znaku Polcený štít. Do pravého modrého pole vynikají šikmá skála, dole zalesněná, přirozené barvy a vyrůstající volná kvádrovaná stříbrná hradba se čtyřmi stínkami. Levé pole červeno - černě dělené, nahoře zkřížené cvočkářské hřeby, dole trilobit, obojí stříbrn

Mapa