Jezernice, Přerov - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Jezernice, Přerov

Základní údaje o obci Jezernice, Přerov

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Jezernice
Okres: Přerov
NUTS/LAU: CZ0714556998
Kraj: Olomoucký kraj
Kraj před rokem 1960: Severomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Jezernice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Jezernice
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Jezernici
4. mluvnický pád "koho, co?" Jezernici
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Jezernici
7. mluvnický pád "kým, čím?" Jezernicí
Vlajka List tvoří tři vodorovné pruhy, zelený, vlnitý bílý se třemi vrcholy a dvěma prohlubněmi a zvlněný modrý v poměru 8:1:1. Ze středního vrcholu a prohlubní bílého pruhu vyrůstají tři žluté orobince s listy. Zvlněný pruh má tři vrcholy a dvě prohlubně. Poměr
Popis vlajky List tvoří tři vodorovné pruhy, zelený, vlnitý bílý se třemi vrcholy a dvěma prohlubněmi a zvlněný modrý v poměru 8:1:1. Ze středního vrcholu a prohlubní bílého pruhu vyrůstají tři žluté orobince s listy. Zvlněný pruh má tři vrcholy a dvě prohlubně. Poměr
Znak V zeleno-stříbrně vlnitě děleném štítě nahoře vyrůstající tři zlaté orobince s listy, dole dvě modrá vlnitá břevna.
Popis znaku V zeleno-stříbrně vlnitě děleném štítě nahoře vyrůstající tři zlaté orobince s listy, dole dvě modrá vlnitá břevna.

Mapa