Horní Lhota, Ostrava-město - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Horní Lhota, Ostrava-město

Základní údaje o obci Horní Lhota, Ostrava-město

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Horní Lhota
Okres: Ostrava-město
NUTS/LAU: CZ0806569500
Kraj: Moravskoslezský kraj
Kraj před rokem 1960: Severomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Horní Lhota
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Horní Lhoty
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Horní Lhotě
4. mluvnický pád "koho, co?" Horní Lhotu
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Horní Lhotě
7. mluvnický pád "kým, čím?" Horní Lhotou
Vlajka List tvoří dva vodorovné pruhy, červený a žlutý, v poměru 4:1. Ze žlutého pruhu vyrůstá bílá lípa, provázená dvěma žlutými radlicemi hrotem nahoru, v žerďové části ostřím k žerdi, ve vlající části ostřím k vlajícímu okraji. Poměr šířky k délce listu je 2:
Popis vlajky List tvoří dva vodorovné pruhy, červený a žlutý, v poměru 4:1. Ze žlutého pruhu vyrůstá bílá lípa, provázená dvěma žlutými radlicemi hrotem nahoru, v žerďové části ostřím k žerdi, ve vlající části ostřím k vlajícímu okraji. Poměr šířky k délce listu je 2:
Znak V červeném štítě ze zlatého návrší vyrůstající stříbrná lípa, provázená dole dvěma vztyčenými odvrácenými zlatými radlicemi.
Popis znaku V červeném štítě ze zlatého návrší vyrůstající stříbrná lípa, provázená dole dvěma vztyčenými odvrácenými zlatými radlicemi.

Mapa