Holany, Česká Lípa - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Holany, Česká Lípa

Základní údaje o obci Holany, Česká Lípa

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Holany
Okres: Česká Lípa
NUTS/LAU: CZ0511561584
Kraj: Liberecký kraj
Kraj před rokem 1960: Severočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Holany
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Holan
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Holanům
4. mluvnický pád "koho, co?" Holany
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Holanech
7. mluvnický pád "kým, čím?" Holany
Vlajka Modrý list s bílou kvádrovanou hradbou s cimbuřím a dvěma věžemi, každá se dvěma černými okny pod sebou a červenou stanovou střechou se žlutou makovicí, mezi nimi vyrůstá zelená bříza s bílým kmenem. Poměr šířky k délce je 2:3.
Popis vlajky Modrý list s bílou kvádrovanou hradbou s cimbuřím a dvěma věžemi, každá se dvěma černými okny pod sebou a červenou stanovou střechou se žlutou makovicí, mezi nimi vyrůstá zelená bříza s bílým kmenem. Poměr šířky k délce je 2:3.
Znak V modrém štítě stříbrná kvádrovaná hradba s cimbuřím a se dvěma věžemi, každá se dvěma černými okny pod sebou a červenou stanovou střechou se zlatou makovicí. Uprostřed vyrůstá bříza přirozené barvy.
Popis znaku V modrém štítě stříbrná kvádrovaná hradba s cimbuřím a se dvěma věžemi, každá se dvěma černými okny pod sebou a červenou stanovou střechou se zlatou makovicí. Uprostřed vyrůstá bříza přirozené barvy.

Mapa