Druztová, Plzeň-sever - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Druztová, Plzeň-sever

Základní údaje o obci Druztová, Plzeň-sever

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Druztová
Okres: Plzeň-sever
NUTS/LAU: CZ0325558834
Kraj: Plzeňský kraj
Kraj před rokem 1960: Západočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Druztová
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Druztové
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Druztové
4. mluvnický pád "koho, co?" Druztovou
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Druztové
7. mluvnický pád "kým, čím?" Druztovou
Vlajka List tvoří dva svislé pruhy, zelený a žlutý. V zeleném pruhu bílá kvádrovaná věž s červenou valbovou střechou se dvěma žlutými makovicemi, prázdnou branou a oknem. Ve žlutém pruhu zelená vykořeněná lípa s hnědým kmenem. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky List tvoří dva svislé pruhy, zelený a žlutý. V zeleném pruhu bílá kvádrovaná věž s červenou valbovou střechou se dvěma žlutými makovicemi, prázdnou branou a oknem. Ve žlutém pruhu zelená vykořeněná lípa s hnědým kmenem. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak Polcený štít, v pravém zeleném poli stříbrná kvádrovaná věž s červenou valbovou střechou se dvěma zlatými makovicemi, prázdnou branou a oknem. Levá polovina zlato-modře dělena, nahoře vykořeněná lípa přirozené barvy, dole stříbrná labuť se zlatou zbrojí.
Popis znaku Polcený štít, v pravém zeleném poli stříbrná kvádrovaná věž s červenou valbovou střechou se dvěma zlatými makovicemi, prázdnou branou a oknem. Levá polovina zlato-modře dělena, nahoře vykořeněná lípa přirozené barvy, dole stříbrná labuť se zlatou zbrojí.

Mapa