Jednota, spotřební družstvo Teplice IČO: 00032107

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Jednota, spotřební družstvo, která sídlí v obci Teplice a bylo jí přiděleno IČO 00032107.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP). Pokud firma Jednota, spotřební družstvo má i datovou schránku, pak zde naleznete i údaje o její datové schránce.

Firma s názvem Jednota, spotřební družstvo se sídlem v obci Teplice byla založena v roce 1955. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 116 osob. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona , Realitní činnost , Maloobchod se smíšeným zbožím a další.

Základní údaje o Jednota, spotřební družstvo IČO: 00032107

Základní udaje dle Obchodního rejstříku

Soud: Krajský soud v Ústí nad Labem 14.9.1955
Spisová značka: DrXXVIII 139
IČO: 00032107
Obchodní firma: Jednota, spotřební družstvo
Právní forma: Družstvo 14.9.1955
Stav subjektu: Tuzemská - Aktivní
Datum zápisu: 14.9.1955
II. valná hromada, konaná dne 15.11.1992 schválila transfor- mační projekt družstva. Členská schůze, konaná dne 15.11. 1992 a shromáždění delegátů konané dne 24.4.1993 schválilo nové stanovy družstva, přizpůsobené úpravě v obchodním záko- níku č.513/1991 Sb. 12.11.1993
Jednání jménem družstva : Jménem představenstva jedná navenek předseda nebo místopřed- sedové. Je-li však pro právní úkon, který činí představenstvo přede- psána písemná forma, je třeba podpisu alespoň 2 členů před- stavenstva. 12.11.1993 - 23.8.1996
Výše částky, převedené do nedělitelného fondu družstva podle ust. § 18 odst. 2 zák.č. 42/1992 Sb. : 22 886 946,23 Kč. 12.11.1993 - 18.4.2014
Podepisování za družstvo : Jménem družstva jedná a za družstvo podepisuje předseda, popř. pověřený místopředseda družstva a další člen předsta- venstva. 12.6.1990 - 12.11.1993
Podle těchto stanov se zapisuje, že družstvo je spotřebním družstvem ve smyslu čl.5 Ústavy Československé socialistické republiky a zák.č.94/1988 Sb., o bytovém, spotřebním a vý- robním družstevnictví. 28.12.1988
Družstvo je členem Českého svazu spotřebních družstev. 28.12.1988
Konference delegátů družstva, která se konala dne 23.11.1988 byly přijaty a schváleny nové stanovy, kterými se družstvo od 1.1.1989 řídí a které jsou založeny ve spise podnikového rejstříku. 28.12.1988 - 12.11.1993
Orgány družstva jsou : konference delegátů, představenstvo, předseda, kontrolní komise, členská schůze /u provozoven/ a dohlížecí výbory 28.12.1988 - 12.11.1993
Funkční období volených orgánů družstva činí 5 let. 28.12.1988 - 12.11.1993
Představenstvo je výkonným a statutárním orgánem družstva, tvoří je 9 - 15 členů, je oprávněno jednat jménem družstva ve věcech, které nejsou zákonem, jiným obecně platným práv- ním předpisem, nebo Stanovami vyhrazeny jinému orgánu /bod 30 stanov/. 28.12.1988 - 12.11.1993
Zastupování a podepisování za družstvo : Jménem družstva jedná a za družstvo podepisuje předseda /po- věřený místopředseda/; v případech, kdy je rozhodování vy- hrazeno představenstvu a právní předpisy stanoví pro právní úkon písemnou formu, podpisují za družstvo předseda /místo- předseda/ družstva a další člen představenstva. Předsedu zastupuje v době jeho nepřítomnosti nebo zaneprázdnění pově- řený místopředseda. 4.9.1978 - 12.6.1990
Řádným shromážděním delegátů družstva, konaným dne 17.června 1978 byla přijata a schválena změna stanov, článku I. bod 1, 4, písm.f, článku II.bod 9 písm.e, článku III.bod 34 stanov. 4.9.1978 - 12.11.1993
Nestačí-li ke krytí případné ztráty fondy družstva, nebo ne- uhradí-li se ztráta z jiných zdrojů, přispět k její úhradě nejvýše svým členským podílem. O této povinnosti rozhodne konference delegátů. 4.9.1978 - 12.11.1993
Shromážděním delegátů konaným dne 15.4.1972 byly provedeny změny stanov hlavně v článku 4 písm.F. Tyto stanovy se za- pisují a zakládají do spisů pdnikového rejstříku. Tyto sta- novy byly schváleny Českým svazem spotřebních družstev v Praze dne 6.5.1972. 23.1.1973 - 12.11.1993
Shromáždění delegátů ze dne 29. listopadu 1964 byly přijaty vzorové stanovy lidového spotřebního družstva, schválené představenstvem Ústředního svazu spotřebních družstev dne 13.října 1964. Orgány družstva jsou nyní konference delegá- tů, výbor, představenstvo, kontrolní komise, členské schůze u prodejen a dohlížecí výbory. 18.6.1965 - 12.11.1993
Výkoným orgánem družstva je představenstvo, sestávající z 9 - 13 členů, volených výborem družstva na období dvou let. 18.6.1965 - 12.11.1993
Shromážděním delegátů ze dne 21.5.1960 a dohodou o sloučení ze dne 25.6.1960, schválenou Ústředním svazem spotřebních družstev v Praze bylo s tímto družstvem sloučeno družstvo JEDNOTA, lidové spotřební družstvo v Bílině /zdejší Do 5/, které sloučením zaniklo ke dni 30.6.1960 a jehož majetek a závazky toto družstvo přejímá. 26.10.1960
Shromážděním delegátů ze dne 21.5.1960 a dohodou o sloučení ze dne 25.6.1960, schválenou Ústředním svazem spotřebních družstev v Praze bylo s tímto družstvem sloučeno družstvo JEDNOTA, lidové spotřební družstvo v Bílině /zdejší Do 5/, které sloučením zaniklo ke dni 30.6.1990 a jehož majetek a závazky toto družstvo přejímá. 26.10.1960 - 26.10.1960
Shromážděním delegátů ze dne 18.6.1960 byly změněny stanovy družstva v článcích 2 odst.1, 6, 44, 20, 22 písm. b), 23 odst.2, 24, 31, 32, 31 odst.1, 34 odst.1, 35 odst.1, 2, 40 odst.2, 45 odst.3 a 49. 26.10.1960 - 12.11.1993
Výkonným orgánem družstva je představenstvo, skládající se z 9 - 13 členů, volených na dobu 2 let výborem družstva. 26.10.1960 - 12.11.1993
Členský podíl činí nyní 100,-- Kčs. 7.10.1958 - 12.11.1993
Členové ručí mimo svůj podíl ještě další částkou, rovnající se nejvýše členskému podílu. 12.3.1956 - 4.9.1978
Zastupování a podepisování : K názvu družstva připojí své podpisy předseda /místopředse- da/ a 1 další člen představenstva. 12.3.1956 - 4.9.1978
Podle přijatých vzorových stanov spotřebního družstva řídí činnost družstva představenstvo, skládající se z předsedy, místopředsedy a 5 - 9 členů, volených na 1 rok. 12.3.1956 - 12.11.1993
Členský podíl činí 40 Kčs. 12.3.1956 - 12.11.1993
Údaje o družstvu : Družstvo vzniklo usnesením valné ustavující hromady ze dne 9.1. 1955 jako družstvo lidové ze sloučených družstev: Jednota v Byst- řanech, Žalanech, Unčíně a Modlanech a Okresní svaz spořebních družstev v Telicích, jejichž práva a závazky převzalo. 14.9.1955
Ručení: Člen ručí mimo svůj podíl ještě další částkou ve výši svého po- dílu 14.9.1955 - 4.9.1978
Družstvo platně zastupují a za něj podepisují předseda a 1 další člen výboru. 14.9.1955 - 4.9.1978
Družstvo spočívá na stanovách přijatých valnou hromadou ze dne 9.1.1955. Výkonným orgánem družstva je výbor, sestávající z předsedy a 4 - 6 dalších členů. 14.9.1955 - 12.11.1993
Členský podíl činí 40 Kčs a je splatný do 1 roku ode dne přijetí za člena. 14.9.1955 - 12.11.1993

Základní údaje dle Živnostenského rejstříku

IČO: 00032107
Obchodní firma: Jednota, spotřební družstvo
Právní forma: Družstvo
Evidující úřad: Magistrát města Teplice
Vznik první živnosti: 3.12.1992
Celkový počet živností: 6
Aktivních živností: 1

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 00032107
Firma: Jednota, spotřební družstvo
Právní forma: Družstvo
Okres: Teplice
Základní územní jednotka: Teplice
Počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor: Nefinanční podniky soukromé národní
Datum vzniku: 1.9.1978

Základní údaje datové schránky

IČO: 00032107
Jméno subjektu: Jednota, spotřební družstvo
Druh subjektu: pravnicke_osoby
Datová schránka: 8bbdqnv

Základní údaje DPH

IČO: 00032107
DIČ: CZ00032107
Typ subjektu: Právnická osoba
Obchodní firma / název / jméno: Jednota, spotřební družstvo
Sídlo: Zemská 818 TRNOVANY 415 01 TEPLICE 1
Zapsal Finanční úřad pro Ústecký kraj
Územní pracoviště v Teplicích, Dlouhá 42, TEPLICE, tel.: 417 551 111
Bankovní účty určené ke zveřejnění:
Účet Datum zveřejnění
218501/0100 1.4.2013
Typ registrace: Plátce
Registrace platná od: 1.1.1993

Kontakty na Jednota, spotřební družstvo IČO: 00032107

Sídlo dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
Sídlo: Zemská 818 , Teplice 415 01 2.11.2004
Sídlo: Zemská 818 , Teplice 415 01 12.6.1990 - 2.11.2004
Sídlo: T e p l i c e Česká republika
14.9.1955 - 12.6.1990

Sídlo dle Živnostenského rejstříku

Sídlo dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Sídlo: Zemská 818, Teplice 415 01

Sídlo dle datové schránky

Sídlo: Zemská 818, Trnovany, 41501 Teplice

Obory činností Jednota, spotřební družstvo IČO: 00032107

Předmět podnikání dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
maloobchod se smíšeným zbožím 2.11.2004
řeznictví a uzenářství 2.11.2004
realitní činnost 2.11.2004
řeznictví a uzenářství 14.6.1999 - 2.11.2004
obchodní činnost, nájem a pronájem nemovitostí, poskytování administrativních služeb a poradenské služby v oblasti ob- chodu 12.11.1993 - 2.11.2004
provozování obchodní činnosti veškerým zbožím na úrovni vel- koobchodu a maloobchodu, vč.souvisejících činností 27.5.1991 - 12.11.1993
provozování veřejného stravování a ubytování, vč.souvisejí- cích činností v oblasti cestovního a rekreačního ruchu 27.5.1991 - 12.11.1993
poskytování obchodní, poradenských, ekonomických, adminis- trativních a jiných služeb 27.5.1991 - 12.11.1993
provozování potravinářské a jiné výroby, zpracování nakou- pených výrobků a surovin 27.5.1991 - 12.11.1993
vykupování zemědělských produktů, surovin, výrobků domácí výroby, lesních a volně rostoucích plodů, hub a jiných věcí 27.5.1991 - 12.11.1993
provozování výpočetní techniky, automobilové dopravy, čin- nosti aranžérské a projektové, stavební, údržbářské a opra- várenské, vč.technických revizí 27.5.1991 - 12.11.1993
zahraničně hospodářská činnost 27.5.1991 - 12.11.1993
směnárenská činnost 27.5.1991 - 12.11.1993
využívání příp. dalších forem spolupráce s právními subjekty tj. uzavírá smlouvy o sdružení, vstupuje do akciových, kapi- tálových společenství, může vstupovat do aukcí s devizovými prostředky a cennými papíry, může vytvářet nebo se spolupo- dílet na vytváření společných podniků a obchodních společ- ností i se zahraniční účastí a družstevních podniků 27.5.1991 - 12.11.1993
nájem a podnájem nemovitostí a pronájem nemovitostí 27.5.1991 - 12.11.1993
zajišťování praktického výcviku žáků v oboru prodavač smíše- ného zboží, kuchař, přip. jiných oborech 27.5.1991 - 12.11.1993
Družstvo provádí i další související činnost, vyplývající z obecně závazných právních předpisů 27.5.1991 - 12.11.1993
Zahraničně obchodní činnost se zapisuje v rozsahu nevyžadu- jícím zvláštní oprávnění správního orgánu. 27.5.1991 - 12.11.1993
provozuje obchodní činnost veškerým zbožím na úrovnivelko- obchodu i maloobchodu, prodává zboží členům i ostatním obča- nům a organizacím 12.6.1990 - 27.5.1991
provozuje veřejné stravování a ubytovací služby a poskytuje služby v oblasti cestovního a rekreačního ruchu 12.6.1990 - 27.5.1991
poskytuje obchodní a jiné služby členům, občanům a organiza- cím 12.6.1990 - 27.5.1991
provozuje potravinářskou a jinou výrobu, zpracovává nakoupe- né výrobky a suroviny 12.6.1990 - 27.5.1991
vykupuje zemědělské produkty, suroviny, výrobky domácí výro- by, lesní a volně rostoucí plody, houby a jiné věci 12.6.1990 - 27.5.1991
provádí práce a služby výpočetní techniky, činnost aranžér- skou a projektovou, provozuje stavební, údržbářskou a opra- várenskou činnost a automobilovou dopravu 12.6.1990 - 27.5.1991
uskutečňuje zahraničně hospodářskou činnost 12.6.1990 - 27.5.1991
další podnikatelská činnost podle konkrétních podmínek druž- stva 12.6.1990 - 27.5.1991
provozuje obchodní činnost veškerým spotřebním zbožím a to jak na úseku velkoobchodu, tak i maloobchodu, prodává zboží členům i ostatním občanům a organizacím 28.12.1988 - 12.6.1990
provozuje veřejné stravování, ubytovací a jiné služby, pří- padně doplňkový prodej v oblasti cestovního a rekreačního ruchu 28.12.1988 - 12.6.1990
poskytuje obchodní popřípadě i jiné služby obyvatelstvu i organizacím ve smyslu zákona o vnitřním obchodě a ostat- ních obecně závazných právních předpisů 28.12.1988 - 12.6.1990
provozuje potravinářskou, popř. jinou výrobu spojenou se svou činností a zpracovává nakoupené výrobky a suroviny 28.12.1988 - 12.6.1990
vykupuje zemědělské produkty, suroviny, výrobky domácí výro- by, lesní a volně rostoucí plody, houby, zvěřinu i jiné předměty a zboží, jímž družstvo může zkvalitnit služby obča- nům a organizacím 28.12.1988 - 12.6.1990
provádí práce a služby výpočetní techniky, činnost aranžérs- kou a za účelem rozvoje své materiálně technické základny, provozuje stavební,údržbářskou a opravárenskou činnost a zá- vodovou automobilovou dopravu. V rámci volné kapacity prová dí tyto práce a služby pro jiné organizace spotřebního druž- stevnictví a ve vyjimečných případech i pro jiné organizace 28.12.1988 - 12.6.1990
provádí projektovou činnost 28.12.1988 - 12.6.1990
podle zákonem stanovených pravidel uskutečňuje zahraničně hospodářskou činnost na základě devizové rentability a samo- financování 28.12.1988 - 12.6.1990
provozuje v souladu se zvláštním povolením příslušných orgá- nů směnárenskou činnost 28.12.1988 - 12.6.1990
Za účelem rozvoje materiálně technické základny družstev provozuje stavební, instalatérskou, údržbářskou a opravář- skou činnost a provádí závodovou a veřejnou nákladovou do- pravu, v souladu se zvláštním oprávněním, vydaným pro KV ČSSD spolupracuje na projektové činnosti. 4.9.1978 - 28.12.1988
buduje a zlepšuje síť prodejen, družstevního pohostinství, skladů a pomocných dílen, vykonává doplňkový prodej a prodej na objednávku 25.11.1970 - 4.9.1978
provozuje výrobu a zpracovává nakoupené zboží 25.11.1970 - 4.9.1978
nakupuje zemědělské výrobky, suroviny a výrobky domácké vý- roby z místních zdrojů,lesní a divoce rostoucí plody a houby 25.11.1970 - 4.9.1978
pořádá jako složka Národní fronty akce k rozvíjení kulturní- ho života pracujících 25.11.1970 - 4.9.1978
nakupuje zboží všeho druhu a prodává je svým členům i ostat- ním občanům 25.11.1970 - 4.9.1978
. 14.9.1955 - 25.11.1970

Živnosti včetně provozoven dle Živnostenského rejstříku

Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Obory činnosti:
  • Maloobchod se smíšeným zbožím

  • Realitní činnost

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Aktivní
Vznik oprávnění: 3.12.1992

Živnost č. 2 Realitní činnost

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 3.12.1992
Zánik oprávnění: 30.6.2008

Živnost č. 3 Maloobchod se smíšeným zbožím

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 3.12.1992
Zánik oprávnění: 30.6.2008

Živnost č. 4 Poskytování administrativních služeb

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 3.12.1992
Zánik oprávnění: 24.9.2001

Živnost č. 5 Poradenské služby v oblasti obchodu

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 3.12.1992
Zánik oprávnění: 24.9.2001

Živnost č. 6 Řeznictví a uzenářství

Druh živnosti: Ohlašovací řemeslná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 28.4.1999
Zánik oprávnění: 21.7.2003
Pozor: Od 1.7.2008 byl novelou živnostenského zákona redukován počet živností. Toto je jedna ze živností, která v roce 2008 zanikla.

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Zpracování a konzervování masa, kromě drůbežího
Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur

Vedení firmy Jednota, spotřební družstvo IČO: 00032107

Statutární orgán dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
Jménem představenstva jedná navenek předseda nebo místopředse- dové. Je-li však pro právní úkon, který činí představenstvo, přede- psána písemní forma, je třeba podpisu alespoň 2 členů předsta- venstva. 23.8.1996
Jméno: Ing. Iveta Malkovská 5.7.2016
Funkce: Předsedkyně představenstva
Trvání členství: od 28.4.2016
Ve funkci: od 28.4.2016
Adresa: Na pěnkavce 558, Proboštov 417 12
Jméno: Milena Formánková 5.7.2016
Funkce: Místopředseda představenstva
Trvání členství: od 28.4.2016
Ve funkci: od 28.4.2016
Adresa: Sídliště 559, Krupka 417 41
Jméno: Jan Bokoč 5.7.2016
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 28.4.2016
Adresa: Fučíkova 242, Krupka 417 42
Jméno: Eva Dvorščaková 5.7.2016
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 28.4.2016
Adresa: Březinova 1817/6, Teplice 415 01
Jméno: Lenka Andrlíková 5.7.2016
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 28.4.2016
Adresa: Za obloukem 221, Košťany 417 23
Jméno: Ivana Hrabcová 14.6.2017
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 27.4.2017
Adresa: Dělnická 479/7, Proboštov 417 12
Jméno: Jitka Hofmannová 14.6.2017
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 27.4.2017
Adresa: Karoliny Světlé 1905/9, Teplice 415 01
Jméno: Ladislav Novák 14.9.1955 - 12.3.1956
Funkce: Člen
Adresa: Teplice II Česká republika
Jméno: Oldřich Růdl 14.9.1955 - 12.3.1956
Funkce: Člen
Adresa: 5. května 226, Teplice 415 10
Jméno: Karel Maděra 14.9.1955 - 12.3.1956
Funkce: Člen
Adresa: 68, Soběchleby 753 54
Jméno: Anna Boušková 14.9.1955 - 12.3.1956
Funkce: Člen
Adresa: 0 Prosetice Česká republika
Jméno: Václav Jungmann 14.9.1955 - 12.3.1956
Funkce: Člen
Adresa: Na hrázi 14 , 415 01 Teplice 1 Česká republika
Jméno: Blažena Komůrková 12.3.1956 - 14.6.1956
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Průřezná 80, Teplice 415 01
Jméno: Bohuslav Halama 14.9.1955 - 5.7.1957
Funkce: Člen
Adresa: Na hrázi 14 , 415 01 Teplice 1 Česká republika
Jméno: Vilém Pešan 12.3.1956 - 5.7.1957
Funkce: Člen
Adresa: Okružní 163/17, Proboštov 417 12
Jméno: Anna Mašínová 12.3.1956 - 5.7.1957
Funkce: Člen
Adresa: Pražská 100, Žalany 417 63
Jméno: Rudolf Urban 14.6.1956 - 5.7.1957
Funkce: Náhradník
Adresa: 93, Modlany 417 13
Jméno: Josef Cízler 14.9.1955 - 16.1.1958
Funkce: Předseda
Adresa: Luční 205/22, Teplice 415 03
Jméno: Stanislav Doležal 12.3.1956 - 7.10.1958
Funkce: Člen představenstva
Adresa: 62 , Rtyně Česká republika
Jméno: Jiřina Antošová 5.7.1957 - 7.10.1958
Funkce: Člen
Adresa: 113, Bořislav 415 01
Jméno: Josef Lánský 5.7.1957 - 13.7.1960
Funkce: Člen
Adresa: Pražská 96, Žalany 417 63
Jméno: Jindřich Zbíral 5.7.1957 - 13.7.1960
Funkce: Člen
Adresa: 0 Nová Ves Česká republika
Jméno: František Prášek 16.1.1958 - 13.7.1960
Funkce: Předseda představenstva
Adresa: Fučíkova 46 , Ústí nad Labem Česká republika
Jméno: Pavla Richterová 7.10.1958 - 13.7.1960
Funkce: Člen představenstva
Adresa: 53, Unčín 592 42
Jméno: Jan Puchwald 7.10.1958 - 13.7.1960
Funkce: Člen představenstva
Adresa: náměstí Svobody 2, Dubí 417 03
Jméno: Vojtěch Válek 13.7.1960 - 13.7.1960
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Hradiště Česká republika
Jméno: Jiří Budek 12.3.1956 - 26.10.1960
Funkce: Místopředseda
Adresa: Hraniční 373/17, Novosedlice 417 31
Jméno: Františka Wanková 5.7.1957 - 26.10.1960
Funkce: Člen
Adresa: 140 , Prosetice Česká republika
Jméno: Marie Burdová 5.7.1957 - 26.10.1960
Funkce: Člen
Adresa: Kašparova 2031/2, Teplice 415 01
Jméno: Emilie Birnbaumová 20.3.1958 - 26.10.1960
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Julia Fučíka čp.15 , Teplice II Česká republika
Jméno: Václav Sahulka 13.7.1960 - 26.10.1960
Funkce: Místopředseda představenstva
Adresa: Nový svět 221/8, Ústí nad Labem 400 07
Jméno: Růžena Šellerová 13.7.1960 - 26.10.1960
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Lelovská 82, Žalany 417 63
Jméno: František Svoboda 26.10.1960 - 18.11.1963
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Dvořákova 90, Světec 418 04
Jméno: Lenka Solovjevová 26.10.1960 - 18.11.1963
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Hlavní 11, Kostomlaty pod Milešovkou 417 54
Jméno: Josef Myslík 26.10.1960 - 26.11.1963
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Lípová 402/39, Teplice 415 01
Jméno: Josef Kaňkovský 18.11.1963 - 26.11.1963
Funkce: Člen představenstva
Adresa: 28. října 855/25, Teplice 415 01
Jméno: František Čerek 13.7.1960 - 18.6.1965
Funkce: Předseda představenstva
Adresa: U schodů 2472/2, Teplice 415 01
Jméno: František Novotný 13.7.1960 - 18.6.1965
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Sokolská 312/24, Novosedlice 417 31
Jméno: Vítězslav Svoboda 26.10.1960 - 18.6.1965
Funkce: Místopředseda představenstva
Adresa: Duchcovská 1589/33, Teplice 415 01
Jméno: Marie Svobodová 18.11.1963 - 18.6.1965
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Anglická 2091/5, Teplice 415 01
Jméno: Jaroslav Týbl 26.11.1963 - 18.6.1965
Funkce: Člen představenstva
Adresa: 31, Modlany 415 01
Jméno: Pavla Richterová 26.11.1963 - 19.1.1967
Funkce: Člen představenstva
Adresa: 53, Unčín 592 42
Jméno: Václav André 18.6.1965 - 19.1.1967
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Josefa Hory 2211/22, Teplice 415 01
Jméno: Bohumil Koláček 18.6.1965 - 19.1.1967
Funkce: Člen představenstva
Adresa: 0 Sezemice Česká republika
Jméno: Josef Zuda 18.6.1965 - 19.1.1967
Funkce: Člen představenstva
Adresa: 31, Drahkov 336 01
Jméno: Václav Klofanda 13.7.1960 - 17.3.1970
Funkce: Člen představenstva
Adresa: U Zastávky 73, Světice 251 01
Jméno: Miloslav H O F Ma N 26.10.1960 - 17.3.1970
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Terronská 1665 , Louny Česká republika
Jméno: Václav Sahulka 18.6.1965 - 17.3.1970
Funkce: Místopředseda
Adresa: Švabinského 2636/12-B-268/24 , 434 01 Most Česká republika
Jméno: Rudolf Redlich 18.6.1965 - 17.3.1970
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Nové Verneřice Česká republika
Jméno: Dušan Špička 19.1.1967 - 17.3.1970
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Volgogradská 22 , Teplice Česká republika
Jméno: Antonie Kolmanová 19.1.1967 - 17.3.1970
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Hřbitovní 233, Kostomlaty pod Milešovkou 417 54
Jméno: Josef Štěpánek 19.1.1967 - 17.3.1970
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Cajthamlova 67, Bystřany 417 61
Jméno: Věra Křížová 19.1.1967 - 22.7.1971
Funkce: Člen představenstva
Adresa: K novému nádraží, blok 9 , Bílina, sídliště Česká republika
Jméno: Miloslav Hofman 17.3.1970 - 22.7.1971
Funkce: Místopředseda představenstva
Adresa: Terronská 1665 , Louny Česká republika
Jméno: Ing. Helena Jarošová 17.3.1970 - 22.7.1971
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Kubátova 127, Háj u Duchcova 417 22
Jméno: Jiří Hájek 17.3.1970 - 22.7.1971
Funkce: Člen představenstva
Adresa: 0 Nová Ves Česká republika
Jméno: Oldřich Mach 26.10.1960 - 23.1.1973
Funkce: Předseda představenstva
Adresa: 18, Přestanov 403 17
Jméno: Petr Dovhun 17.3.1970 - 23.1.1973
Funkce: Člen představenstva
Adresa: 36, Soběchleby 753 54
Jméno: Miroslav Kučera 17.3.1970 - 23.1.1973
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Prokopa Holého 427/3, Bílina 418 01
Jméno: Margita Paveleková 17.3.1970 - 23.1.1973
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Meziškolská 0 , 417 12 Proboštov Česká republika
Jméno: Josef Suchopár 17.3.1970 - 23.1.1973
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Švermova 388 , 417 05 Osek Česká republika
Jméno: Jiří Budek 22.7.1971 - 23.1.1973
Funkce: Místopředseda představenstva
Adresa: Kujbiševova ul. 0 , Novosedlice Česká republika
Jméno: Vítězslav Svoboda 22.7.1971 - 23.1.1973
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Duchcovská 1589/33, Teplice 415 01
Jméno: Josef Čermák 23.1.1973 - 21.11.1973
Funkce: Místopředseda představenstva
Adresa: Kadaňská 3682/48, Chomutov 430 03
Jméno: Jaroslav Povolný 17.3.1970 - 18.9.1974
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Potěminova 2244/17, Teplice 415 01
Jméno: Věra Svobodová 22.7.1971 - 18.9.1974
Funkce: Člen představenstva
Adresa: sídliště 341 , Teplice III. Česká republika
Jméno: Josef Mátl 23.1.1973 - 18.9.1974
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Gottwaldova 141 , Hostomice Česká republika
Jméno: Vladimír Šebek 23.1.1973 - 18.9.1974
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Vrchlického 1003/13, Duchcov 419 01
Jméno: František Čerek 17.3.1970 - 21.9.1976
Funkce: Člen představenstva
Adresa: U schodů 2472/2, Teplice 415 01
Jméno: Rudolf Houštěk 22.7.1971 - 21.9.1976
Funkce: Člen představenstva
Adresa: 45, Modlany 417 13
Jméno: Milena Vyhnálková 23.1.1973 - 21.9.1976
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Školní 408/6, Teplice 415 01
Jméno: Jiří Ruth 21.11.1973 - 21.9.1976
Funkce: Místopředseda představenstva
Adresa: ul.Generála Svobody č.167 , okr.Teplice Česká republika
Jméno: Ing. Helena Jarošová 18.9.1974 - 21.9.1976
Funkce: Místopředseda představenstva
Adresa: Příčná ul.č. 158 , Prosetice, okr.Teplice Česká republika
Jméno: Rudolf Feichtinger 18.9.1974 - 21.9.1976
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Gottwaldova ul.č.67 , 417 72 Ledvice, okr.Teplice Česká republika
Jméno: Milada Šůchová 23.1.1973 - 4.9.1978
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Kubánské revoluce 2301 , Teplice Česká republika
Jméno: Eva Červová 23.1.1973 - 4.9.1978
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Kořenského stezka 0 , 415 01 Teplice Česká republika
Jméno: Jiřina Havránková 18.9.1974 - 4.9.1978
Funkce: Člen představenstva
Adresa: okres Teplice , Bořislav č.55 Česká republika
Jméno: Olga Schmitzová 21.9.1976 - 4.9.1978
Funkce: 1.místopředseda představenstva
Adresa: Zámecké náměstí 69/3, Teplice 415 01
Jméno: Milan Maiwald 21.9.1976 - 4.9.1978
Funkce: 2.místopředseda představenstva
Adresa: Marxova ul. 0 , Teplice Česká republika
Jméno: Milena Kovaříčková 21.9.1976 - 4.9.1978
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Školní 408/6, Teplice 415 01
Jméno: Marie Burdová 21.9.1976 - 4.9.1978
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Kašparova 2031/2, Teplice 415 01
Jméno: Anežka Bejčková 21.9.1976 - 4.9.1978
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Doliny č.398 , okr.Teplice, Novosedlice Česká republika
Jméno: Alena Macková 21.9.1976 - 4.9.1978
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Školní 514/15, Teplice 415 01
Jméno: Rudolf Pokorný 23.1.1973 - 3.3.1980
Funkce: Předseda představenstva
Adresa: ul. 5.května 0 , 592 42 Unčín Česká republika
Jméno: Josef Kindl 3.3.1980 - 19.8.1985
Funkce: Předseda družstva
Adresa: Ruská ul.č. 2216 , okr. Teplice Česká republika
Jméno: Milan Maiwald 4.9.1978 - 25.9.1987
Funkce: 1.místopředseda představenstva
Adresa: Marxova ul. 0 , Teplice Česká republika
Jméno: Olga Schmitzová 4.9.1978 - 28.12.1988
Funkce: 2.místopředseda představenstva
Adresa: Zámecké náměstí 69/3, Teplice 415 01
Jméno: Ing. František Vanča 4.9.1978 - 28.12.1988
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Jeseninova 1254/5, Ústí nad Labem 400 03
Jméno: Vladimír Konvička 4.9.1978 - 28.12.1988
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Pod stadionem 514 , Bohosudov Česká republika
Jméno: Jaroslava Dvořáková 4.9.1978 - 28.12.1988
Funkce: Člen představenstva
Adresa: 162, Moldava 417 81
Jméno: Věra Paulíková 4.9.1978 - 28.12.1988
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Čsl. armády 484/11, Bílina 418 01
Jméno: Jan Tvrzník 4.9.1978 - 28.12.1988
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Revoluční 109, Krupka 417 42
Jméno: Věra Křížová 28.12.1988 - 3.5.1989
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Vítězná 1470 , Teplice Česká republika
Jméno: Ján Boháč 28.12.1988 - 6.9.1989
Funkce: Člen představenstva
Adresa: V Domkách 1229/36, Duchcov 419 01
Jméno: Margita Paveleková 18.9.1974 - 12.6.1990
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Sochorova ul. 0 , Teplice Česká republika
Jméno: Božena Hopfnerová 4.9.1978 - 12.6.1990
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Pod kovárnou 276, Kostomlaty pod Milešovkou 417 54
Jméno: Josef Klečka 4.9.1978 - 12.6.1990
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Skupova 524/15, Teplice 415 01
Jméno: Václav Polánský 19.8.1985 - 12.6.1990
Funkce: Předseda
Adresa: Duchcovská 584/7, Teplice 415 01
Jméno: Jiří Petr 25.9.1987 - 12.6.1990
Funkce: Místopředseda představenstva
Adresa: Jižní 305, Bílina 418 01
Jméno: Vlasta Andrlíková 28.12.1988 - 12.6.1990
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Hrobčíce čp.70 Česká republika
Jméno: Karel Friček 28.12.1988 - 12.6.1990
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Heydukova 1728/10, Teplice 415 01
Jméno: Alena Urbanová 28.12.1988 - 12.6.1990
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Pod kovárnou 33, Kostomlaty pod Milešovkou 417 54
Jméno: Rudolf Zdrubecký 28.12.1988 - 12.6.1990
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Okružní 248/30, Proboštov 417 12
Jméno: Ing. Alois Kittl 28.12.1988 - 12.6.1990
Funkce: Člen představenstva
Adresa: ČSLA 262 , Teplice Česká republika
Jméno: Věra Křížová 3.5.1989 - 12.6.1990
Funkce: Místopředseda
Adresa: Vítězná 1470 , Teplice Česká republika
Jméno: Miloslav Hofman 12.6.1990 - 12.6.1990
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Buzulucká 304/34, Teplice 415 03
Jméno: Václav Polanský 12.6.1990 - 7.1.1991
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Duchcovská 584/7, Teplice 415 01
Jméno: Vladimír Hykeš 12.6.1990 - 27.5.1991
Funkce: Místopředseda
Adresa: Gagarinova 1431, Teplice 415 01
Jméno: Jaroslav Dibelka 12.6.1990 - 27.5.1991
Funkce: Člen představenstva
Adresa: R.Svobodové 1288 , 415 01 Teplice Česká republika
Jméno: Božena Hopfnerová 12.6.1990 - 27.5.1991
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Pod kovárnou 276, Kostomlaty pod Milešovkou 417 54
Jméno: Antonín Kubíček 12.6.1990 - 27.5.1991
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Svatopluka Čecha 691/14, Duchcov 419 01
Jméno: Karel Puc 12.6.1990 - 27.5.1991
Funkce: Člen představenstva
Adresa: 13 , Třebívlice Česká republika
Jméno: Milena Formánková 12.6.1990 - 30.4.1992
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Benešovo náměstí 489/4, Teplice 415 01
Jméno: Ing. Jiří Krčmář 27.5.1991 - 30.4.1992
Funkce: Místopředseda
Adresa: Ruská 1077/13, Teplice 415 01
Jméno: Krista Mikrišová 12.6.1990 - 18.8.1993
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Jabloňová 218 , Bohosudov Česká republika
Jméno: Karel Friček 28.12.1988 - 12.11.1993
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Heydukova 1728/10, Teplice 415 01
Jméno: Karel Herbst 12.6.1990 - 12.11.1993
Funkce: Předseda představenstva
Adresa: 25.února 1320 , Teplice Česká republika
Jméno: Jan Boháč 12.6.1990 - 12.11.1993
Funkce: Místopředseda představenstva
Adresa: V Domkách 1229/36, Duchcov 419 01
Jméno: Jan Štycha 12.6.1990 - 12.11.1993
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Dubská 102/33, Dubí 417 02
Jméno: Jan Boháč 27.5.1991 - 12.11.1993
Funkce: Člen představenstva
Adresa: V Domkách 1229/36, Duchcov 419 01
Jméno: Pavel Kadavý 27.5.1991 - 12.11.1993
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Fügnerova 260, Bílina 418 01
Jméno: Helena Hromasová 27.5.1991 - 12.11.1993
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Březinova 17/2634 , Tepice Česká republika
Jméno: Karel Baloun 27.5.1991 - 12.11.1993
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Husitská 50/101, Krupka 417 41
Jméno: Ing. Jiří Krčmář 30.4.1992 - 12.11.1993
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Ruská 1077/13, Teplice 415 01
Jméno: Krista Mokrišová 18.8.1993 - 12.11.1993
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Jabloňová 218 , Bohosudov Česká republika
Jméno: František Jančálek 27.5.1991 - 13.5.1994
Funkce: Člen představenstva
Adresa: U Nádraží 196/2, Krupka 417 42
Jméno: Milena Formánková 30.4.1992 - 13.5.1994
Funkce: Místopředsedkyně
Adresa: Benešovo náměstí 489/4, Teplice 415 01
Jméno: Karel Herbst 12.11.1993 - 13.5.1994
Funkce: Předseda představenstva
Adresa: Trnovanská 1320/47, Teplice 415 01
Jméno: Ing. Ludmila Turková 12.11.1993 - 13.5.1994
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Májová 1475, Teplice 415 01
Jméno: Klementina Papíková 27.5.1991 - 19.8.1994
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Sochorova 1312 , Teplice Česká republika
Jméno: Karel Herbst 13.5.1994 - 19.8.1994
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Trnovanská 1320/47, Teplice 415 01
Jméno: František Stránský 12.6.1990 - 23.8.1996
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Gottwaldova 327 , Hrob Česká republika
Jméno: Karel Votruba 12.6.1990 - 23.8.1996
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Wolkerova 152/12 , Dubí 2 Česká republika
Jméno: Jiří Budek 12.6.1990 - 23.8.1996
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Kujbyševová 373 , Novosedlice Česká republika
Jméno: Ing. Ludmila Turková 13.5.1994 - 23.8.1996
Funkce: Místopředsedkyně
Adresa: Májová 1475, Teplice 415 01
Jméno: Milena Formánková 13.5.1994 - 23.8.1996
Funkce: Předsedkyně
Adresa: Benešovo náměstí 489/4, Teplice 415 01
Jméno: Ing. Iveta Malkovská 23.8.1996 - 14.6.1999
Funkce: Místopředsedkyně
Adresa: Antala Staška 1713/15, Teplice 415 01
Jméno: Ing. Růžena Kittlová 23.8.1996 - 14.6.1999
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Přítkovská 1651/3, Teplice 415 01
Jméno: Miloslav Hofmann 12.6.1990 - 22.9.2000
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Buzulucká 304/34, Teplice 415 03
Jméno: Ing. Zdenka Klepáčová 23.8.1996 - 6.10.2001
Funkce: Člen představenstva
Ve funkci: do 17.5.2001
Adresa: Příčná 141, Teplice 415 01
Jméno: Miloslav Hofmann 22.9.2000 - 6.10.2001
Funkce: Člen představenstva
Ve funkci: do 17.5.2001
Adresa: Blatenská 2146/4, Praha 148 00
Jméno: Eva Dvorščaková 13.5.1994 - 16.7.2003
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 17.5.2001 do 1.1.2003
Adresa: Březinova 1817/6, Teplice 415 01
Jméno: Ing. Iveta Malkovská 14.6.1999 - 27.2.2004
Funkce: Místopředsedkyně
Trvání členství: od 17.5.2001
Ve funkci: od 17.5.2001
Adresa: Na Pěnkavce 588 , 417 12 Proboštov Česká republika
Jméno: Milena Formánková 23.8.1996 - 25.8.2006
Funkce: Předsedkyně
Trvání členství: od 17.5.2001 do 27.4.2006
Ve funkci: od 17.5.2001 do 27.4.2006
Adresa: Karla Čapka 241, Krupka 417 42
Jméno: Jiří Budek 23.8.1996 - 25.8.2006
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 17.5.2001 do 27.4.2006
Adresa: Hraniční 373/17, Novosedlice 417 31
Jméno: Ing. Růžena Kittlová 14.6.1999 - 25.8.2006
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 17.5.2001 do 27.4.2006
Adresa: Husova 453, Teplice 415 10
Jméno: Jana Hušáková 6.10.2001 - 25.8.2006
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: do 27.4.2006
Ve funkci: od 17.5.2001
Adresa: Teplická 163, Teplice 415 01
Jméno: Ján Boháč 6.10.2001 - 25.8.2006
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: do 27.4.2006
Ve funkci: od 17.5.2001
Adresa: 132, Měrunice 418 04
Jméno: Marianna Hanzlíčková 16.7.2003 - 25.8.2006
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 17.4.2003 do 27.4.2006
Adresa: Pražská 74, Bystřany 417 61
Jméno: Ing. Iveta Malkovská 27.2.2004 - 25.8.2006
Funkce: Místopředsedkyně
Trvání členství: od 17.5.2001 do 27.4.2006
Ve funkci: od 17.5.2001 do 27.4.2006
Adresa: Na pěnkavce 558, Proboštov 417 12
Jméno: Milena Formánková 25.8.2006 - 6.6.2011
Funkce: Předsedkyně představenstva
Trvání členství: od 27.4.2006 do 27.4.2011
Ve funkci: od 27.4.2006 do 27.4.2011
Adresa: Karla Čapka 241, Krupka 417 42
Jméno: Ing. Iveta Malkovská 25.8.2006 - 6.6.2011
Funkce: Místopředsedkyně představenstva
Trvání členství: od 27.4.2006 do 27.4.2011
Ve funkci: od 27.4.2006 do 27.4.2011
Adresa: Na pěnkavce 558, Proboštov 417 12
Jméno: Ing. Růžena Kittlová 25.8.2006 - 6.6.2011
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 27.4.2006 do 27.4.2011
Adresa: Husova 453, Teplice 415 10
Jméno: Jana Hušáková 25.8.2006 - 6.6.2011
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 27.4.2006 do 27.4.2011
Adresa: Teplická 163, Teplice 415 01
Jméno: Jaroslava Budková 25.8.2006 - 6.6.2011
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 27.4.2006 do 27.4.2011
Adresa: Palackého 121/19, Bílina 418 01
Jméno: Jitka Hofmannová 25.8.2006 - 6.6.2011
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 27.4.2006 do 27.4.2011
Adresa: Karoliny Světlé 1905/9, Teplice 415 01
Jméno: Ivana Hrabcová 25.8.2006 - 6.6.2011
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 27.4.2006 do 27.4.2011
Adresa: Dělnická 479/7, Proboštov 417 12
Jméno: František Jančálek 6.6.2011 - 27.2.2013
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 27.4.2011 do 2.11.2012
Adresa: U Nádraží 196/2, Krupka 417 42
Jméno: Milena Formánková 6.6.2011 - 18.6.2013
Funkce: Předsedkyně představenstva
Trvání členství: od 27.4.2011
Ve funkci: od 27.4.2011
Adresa: Karla Čapka 241, Krupka 417 42
Jméno: Jan Bokoč 27.2.2013 - 18.6.2013
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 6.11.2012 do 25.4.2013
Adresa: Fučíkova 242, Krupka 417 42
Jméno: Ing. Růžena Kittlová 6.6.2011 - 25.9.2015
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 27.4.2011
Adresa: Husova 453, Teplice 415 10
Jméno: Ing. Iveta Malkovská 6.6.2011 - 5.7.2016
Funkce: Místopředsedkyně představenstva
Trvání členství: od 27.4.2011 do 28.4.2016
Ve funkci: od 27.4.2011 do 28.4.2016
Adresa: Na pěnkavce 558, Proboštov 417 12
Jméno: Jana Hušáková 6.6.2011 - 5.7.2016
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 27.4.2011 do 28.4.2016
Adresa: Teplická 163, Teplice 415 01
Jméno: Jaroslava Budková 6.6.2011 - 5.7.2016
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 27.4.2011 do 28.4.2016
Adresa: Palackého 121/19, Bílina 418 01
Jméno: Jitka Hofmannová 6.6.2011 - 5.7.2016
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 27.4.2011 do 28.4.2016
Adresa: Karoliny Světlé 1905/9, Teplice 415 01
Jméno: Milena Formánková 18.6.2013 - 5.7.2016
Funkce: Předsedkyně představenstva
Trvání členství: od 27.4.2011 do 28.4.2016
Ve funkci: od 27.4.2011 do 28.4.2016
Adresa: Sídliště 559, Krupka 417 41
Jméno: Ivana Hrabcová 18.6.2013 - 5.7.2016
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 25.4.2013 do 28.4.2016
Adresa: Dělnická 479/7, Proboštov 417 12
Jméno: Ing. Růžena Kittlová 25.9.2015 - 5.7.2016
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 27.4.2011 do 28.4.2016
Adresa: Husova 453, Teplice 415 10
Jméno: Lubomír Pavelka 5.7.2016 - 25.11.2016
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 28.4.2016 do 29.10.2016
Adresa: Čapkova 840, Bílina 418 01
Jméno: Jaroslava Budková 5.7.2016 - 25.11.2016
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 28.4.2016 do 6.8.2016
Adresa: Palackého 121/19, Bílina 418 01

Statutární orgán dle Živnostenského rejstříku

Člen statutárního orgánu: Milena Formánková
Člen statutárního orgánu: Ing. Iveta Malkovská
Člen statutárního orgánu: Eva Dvorščaková
Člen statutárního orgánu: Jan Bokoč
Člen statutárního orgánu: Lenka Andrlíková
Člen statutárního orgánu: Ivana Hrabcová
Člen statutárního orgánu: Jitka Hofmannová

Sbírka Listin Jednota, spotřební družstvo IČO: 00032107

Spisová značka Typ listiny Soud Vznik listiny Doručena na soud Založena do složky Počet stran
DrXXVIII 139/SL 63 účetní závěrka [2014], výroční zpráva [2014] Krajský soud v Ústí nad Labem 6.3.2015 26.5.2015 27.5.2015 16
DrXXVIII 139/SL 62 účetní závěrka [2013], výroční zpráva [2013] Krajský soud v Ústí nad Labem 6.3.2014 23.6.2014 24.6.2014 19
DrXXVIII 139/SL 61 notářský zápis, stanovy společnosti NZ 37/2014 Krajský soud v Ústí nad Labem 22.4.2014 27.5.2014 29.5.2014 19
DrXXVIII 139/SL 60 rozhod. o statut. orgánu zápis z čl. schůze Krajský soud v Ústí nad Labem 25.4.2013 29.5.2013 25.6.2013 10
DrXXVIII 139/SL 59 účetní závěrka [2012], výroční zpráva [2012] Krajský soud v Ústí nad Labem 7.3.2013 17.6.2013 19.6.2013 21
DrXXVIII 139/SL 58 rozhod. o statut. orgánu  zápis ze sch.předst. Krajský soud v Ústí nad Labem 6.11.2012 30.1.2013 4.3.2013 5
DrXXVIII 139/SL 57 účetní závěrka, výroční zpráva 2011 Krajský soud v Ústí nad Labem 16.3.2012 18.7.2012 23.7.2012 22
DrXXVIII 139/SL 56 insolvenční rozhodnutí - KSUL 46 INS 2843/2011-A-19 Krajský soud v Ústí nad Labem 16.5.2011 20.6.2011 23.6.2011 6
DrXXVIII 139/SL 55 ostatní - protokol o provedené volbě Krajský soud v Ústí nad Labem 27.4.2011 25.5.2011 14.6.2011 3
DrXXVIII 139/SL 54 rozhod. o statut. orgánu - zápis ze shromáž.delegátů Krajský soud v Ústí nad Labem 27.4.2011 25.5.2011 14.6.2011 8
DrXXVIII 139/SL 53 podpisové vzory -7 x Krajský soud v Ústí nad Labem 13.5.2011 25.5.2011 14.6.2011 9
DrXXVIII 139/SL 52 účetní závěrka, výroční zpráva - 2010 Krajský soud v Ústí nad Labem 9.3.2011 1.6.2011 2.6.2011 22
DrXXVIII 139/SL 51 insolvenční rozhodnutí KSUL 46 INS 2843/2011 Krajský soud v Ústí nad Labem 22.2.2011 24.2.2011 1.3.2011 1
DrXXVIII 139/SL 49 výroční zpráva - 2008 Krajský soud v Ústí nad Labem 27.5.2009 13
DrXXVIII 139/SL 48 účetní závěrka - 2008 Krajský soud v Ústí nad Labem 3.3.2009 27.5.2009 7
DrXXVIII 139/SL 47 stanovy společnosti Krajský soud v Ústí nad Labem 19.5.2009 17
DrXXVIII 139/SL 46 notářský zápis - NZ 38/2009 Krajský soud v Ústí nad Labem 23.4.2009 19.5.2009 3
DrXXVIII 139/SL 44 notářský zápis - NZ 37/2008 Krajský soud v Ústí nad Labem 24.4.2008 9.6.2008 3
DrXXVIII 139/SL 43 výroční zpráva rok 2007 Krajský soud v Ústí nad Labem 19.5.2008 13
DrXXVIII 139/SL 42 účetní závěrka rok 2007 Krajský soud v Ústí nad Labem 3.3.2008 19.5.2008 7
DrXXVIII 139/SL 41 výroční zpráva -2006 Krajský soud v Ústí nad Labem 13.6.2007 12
DrXXVIII 139/SL 40 účetní závěrka - 2006- příloha Krajský soud v Ústí nad Labem 12.3.2007 13.6.2007 3
DrXXVIII 139/SL 39 účetní závěrka - 2006- výkaz zisku Krajský soud v Ústí nad Labem 12.3.2007 13.6.2007 2
DrXXVIII 139/SL 38 účetní závěrka - 2006- rozvaha Krajský soud v Ústí nad Labem 12.3.2007 13.6.2007 4
DrXXVIII 139/SL 37 podpisové vzory - Ivana Hrabcová Krajský soud v Ústí nad Labem 15.5.2006 27.10.2006 1
DrXXVIII 139/SL 36 podpisové vzory - Jitka Hofmanová Krajský soud v Ústí nad Labem 15.5.2006 27.10.2006 1
DrXXVIII 139/SL 35 podpisové vzory - Jaroslava Budková Krajský soud v Ústí nad Labem 15.5.2006 27.10.2006 1
DrXXVIII 139/SL 34 rozhod. o statut. orgánu - zápis ze shromáždění delegát Krajský soud v Ústí nad Labem 27.4.2006 27.10.2006 10
DrXXVIII 139/SL 33 účetní závěrka, výroční zpráva k 31.12.2005 Krajský soud v Ústí nad Labem 15.3.2006 14.7.2006 22
DrXXVIII 139/SL 32 notářský zápis NZ 57/2005 Krajský soud v Ústí nad Labem 22.4.2005 23.5.2005 3
DrXXVIII 139/SL 30 účetní závěrka, výroční zpráva k 31.12.2004 Krajský soud v Ústí nad Labem 8.3.2005 16.5.2005 21
DrXXVIII 139/SL 28 notářský zápis NZ 52/2004 Krajský soud v Ústí nad Labem 15.4.2004 9.6.2004 3
DrXXVIII 139/SL 27 účetní závěrka, výroční zpráva k 31.12.2003 Krajský soud v Ústí nad Labem 11.3.2004 9.6.2004 9
DrXXVIII 139/SL 26 podpisové vzory Marianna Hanzlíčková Krajský soud v Ústí nad Labem 5.5.2003 8.10.2003 1
DrXXVIII 139/SL 25 rozhod. o statut. orgánu zápis ze shromáždění delegátů Krajský soud v Ústí nad Labem 17.4.2003 8.10.2003 7
DrXXVIII 139/SL 24 rozhod. o statut. orgánu  - odstoup. z funkce člena př. Krajský soud v Ústí nad Labem 19.12.2002 8.10.2003 1
DrXXVIII 139/SL 23 výroční zpráva rok 2002 Krajský soud v Ústí nad Labem 24.9.2003 13
DrXXVIII 139/SL 22 účetní závěrka k 31.12.2002 Krajský soud v Ústí nad Labem 17.3.2003 24.9.2003 9
DrXXVIII 139/SL 21 účetní závěrka k 31.12.2000 Krajský soud v Ústí nad Labem 12.3.2001 1.8.2003 14
DrXXVIII 139/SL 20 účetní závěrka k 31.12.1999 Krajský soud v Ústí nad Labem 3.3.2000 1.8.2003 14
DrXXVIII 139/SL 19 účetní závěrka k 31.12.1997 Krajský soud v Ústí nad Labem 18.3.1998 1.8.2003 14
DrXXVIII 139/SL 18 výroční zpráva rok 2001 Krajský soud v Ústí nad Labem 26.3.2002 27.6.2003 14
DrXXVIII 139/SL 17 účetní závěrka k 31. 12. 2001 Krajský soud v Ústí nad Labem 18.3.2002 11.6.2003 14
DrXXVIII 139/SL 9 stanovy společnosti Krajský soud v Ústí nad Labem 17.5.2001 19.11.2001 18
DrXXVIII 139/SL 8 rozhod. o statut. orgánu -zápis ze shromáždění delegátů Krajský soud v Ústí nad Labem 17.5.2001 19.11.2001 8
DrXXVIII 139/SL 16 podpisové vzory - Eva Dvorščaková Krajský soud v Ústí nad Labem 18.7.2001 19.11.2001 1
DrXXVIII 139/SL 15 podpisové vzory - Ján Boháč Krajský soud v Ústí nad Labem 16.7.2001 19.11.2001 1
DrXXVIII 139/SL 14 podpisové vzory - Ing. Iveta Malkovská Krajský soud v Ústí nad Labem 16.7.2001 19.11.2001 1
DrXXVIII 139/SL 13 podpisové vzory - Jiří Budek Krajský soud v Ústí nad Labem 4.7.2001 19.11.2001 1
DrXXVIII 139/SL 12 podpisové vzory - Jana Hušáková Krajský soud v Ústí nad Labem 4.7.2001 19.11.2001 1
DrXXVIII 139/SL 11 podpisové vzory - Ing. Růžena Kittlová Krajský soud v Ústí nad Labem 2.7.2001 19.11.2001 1
DrXXVIII 139/SL 10 podpisové vzory - Milena Formánková Krajský soud v Ústí nad Labem 29.6.2001 19.11.2001 1
DrXXVIII 139/SL 7 účetní závěrka -zpráva auditora r.1996 Krajský soud v Ústí nad Labem 14.4.1997 20.9.1999 9
DrXXVIII 139/SL 6 účetní závěrka -zpráva auditora Krajský soud v Ústí nad Labem 30.3.1998 20.9.1999 9
DrXXVIII 139/SL 5 účetní závěrka -výrok auditora za r.1998 Krajský soud v Ústí nad Labem 18.3.1999 20.9.1999 1
DrXXVIII 139/SL 4 účetní závěrka -příloha za rok 1998 Krajský soud v Ústí nad Labem 9.3.1999 20.9.1999 8
DrXXVIII 139/SL 3 účetní závěrka -rozvaha k 31.12.1998 Krajský soud v Ústí nad Labem 19.3.1999 20.9.1999 6

Hodnocení Jednota, spotřební družstvo


Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 2 krát

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Jednota, spotřební družstvo obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu feedback@finance.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.

tracking image

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.