Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Ing. Petr David, která sídlí v obci Štěpánov a bylo jí přiděleno IČO 69233373.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Ing. Petr David je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku se sídlem v obci Štěpánov. Podniká od roku 1999 v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona a poradenská činnost mimo psychologického poradenství .
IČO: | 69233373 |
---|---|
Obchodní firma: | Ing. Petr David |
Právní forma: | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku |
Evidující úřad: | Magistrát města Olomouce |
Vznik první živnosti: | 19.7.1999 |
Celkový počet živností: | 2 |
Aktivních živností: | 1 |
IČO: | 69233373 |
---|---|
Firma: | Petr David |
Právní forma: | Podnikající fyzická osoba tuzemská |
Okres: | Olomouc |
Základní územní jednotka: | Štěpánov |
Počet zaměstnanců: | Neuvedeno |
Institucionální sektor: | Osoby samostatně výdělečně činné |
Datum vzniku: | 19.7.1999 |
Sídlo: | Horní 30/27, Štěpánov 783 13 |
---|
Sídlo: | Horní 30/27, Štěpánov 783 13 |
---|
Obory činnosti: |
|
---|---|
Druh živnosti: | Ohlašovací volná |
Stav: | Aktivní |
Vznik oprávnění: | 19.7.1999 |
Smíšené hospodářství |
Poradenství v oblasti řízení |
Člen statutárního orgánu: | Ing. Petr David |
---|
Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát
Výpis dat pro firmu Ing. Petr David obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu gdpr@mf.cz.
Data jsme získali z těchto zdrojů:
Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.